مرکز فروش تجهیزات آبیاری قطره ای به قیمت تولید

نوار تیپ آبیاری بارانی با قیمت باور نکردنی و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده به تمام نقاط ایران به وسیله شماره های درج شده در وب سایت ارسال می گردد.

نوار آبیاری پلاک دار خارجی با قیمت مناسب

کاربرد نوار تیپ آبیاری بارانی

نوار تیپ آبیاری با دیواره های باریک و نازکی تولید شده که از جنس پلی اتیلن می باشد و در انواع مختلفی تولید می شود که بسته به زمین کشاورزی و زراعیتان انتخاب می گردد. نوار تیپ آبیاری در دو نوع درزدار و پلاک دار تولید شده است.

نوار تیپ آبیاری بارانی با قیمت باور نکردنی

ویژگی های نوار تیپ آبیاری

  • اگر زمین کشاورزیتان در منطقه ای هست که اتلاف آب بسیار بالا است می توانید از نوار تیپ یا لوله و اتصالات گالوانیزه استفاده کنید تا آبیاری مقرون و به صرفه ای داشته باشید.
  • نوار تیپ برای کشت های متراکم و ردیفی و همچنین گلخانه های معمولی و هیدروپونیک فضای سبز یا گیاهان زینتی، تاکستان ها و نهال های کاری است.
  • نوار تیپ در دو صورت پلاک دار و درز دار موجود هست که در رابطه به نیازتان مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی نوار تیپ آبیاری :

یکی از کاربردی ترین تجهیزات آبیاری کشاورزی نوار تیپ می باشد که عملکرد مناسبی دارد. این محصول آبیاری کشت های ردیفی مانند گندم، جو، فلفل و پنبه و سایر گیاهان زراعی و صیفی جات را در بهترین شیوه اعمال می کند.
همچنین این نوار تیپ ها دارای موقعیت نصب در نزدیک گیاهان است که موجب نفوذ آب به عمق خاک و سپس رشد مناسب محصولات می شود.
به طور کلی این روش های نوین آبیاری، موجب کاهش تلافت مصرف آب به صورت قابل توجهی می شود. این نوار تیپ ها دارای ساختار نرم و انعطاف پذیری هستند که همان خاصیت های یک لوله پلی اتیلن سخت را دارد.

نوار تیپ آبیاری بارانی با قیمت باور نکردنی

خصوصیات نوار تیپ آبیاری :

نوار تیپ آبیاری قطره ای در انواع رول ها عرضه می شود که دارای طول، ضخامت، وزن های متعدد و فاصله های مختلف بین درز ها می باشند.
پراستفاده ترین نوار تیپ ها دارای ضخامت های گوناگون ۲۰۰ میکرون و ۱۷۵ میکرون و فاصله های میان دریپر ها به میزان ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر می باشد. به علاوه میزان آبدهی این دسته از نوار تیپ های آبیاری قطره ای به میزان ۱/۲ لیتر در ثانیه الی ۳ لیتر در ثانیه می باشد.

مزایای نوار تیپ آبیاری :

نوار تیپ آبیاری و لوله و اتصالات پی وی سی دارای نصب ساده و سریع در سیستم ها و به سایر اتصالات و تجهیزات می باشد. این نوار تیپ ها را می توانید در هر شرایط و موقعیتی نصب و اجرا کرد.
به گونه ای که می توانید آن را بر روی خاک، زیر خاک و حتی معلق راه اندازی کنید. به علاوه در اغلب زمین ها و جالیز با موقعیت های پستی، بلندی و شیب دار می توانید قرار دهید. به علت وزن سبک و ابعاد مناسب می توانید این محصولات را به راحتی جمع آوری و حمل و نقل کنید.

نوار تیپ آبیاری بارانی با قیمت باور نکردنی

سایر محاسن نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ های آبیاری قطره ای دارای ارزان ترین اتصالات و راه اندازی ها هستند. همچنین علاوه بر صرفه جویی در مصرف منابع آبی، از هدر رفتن کود های شیمیایی محلول در آب حین آبیاری جلوگیری می کنند.
این نوار تیپ ها دارای مرغوب ترین جنس ها هستند که مانع از چسبیدن جلبک ها و رسوب ها به دیواره داخلی آن می شود.
به علاوه این محصولات از رشد علف های هرز، قارچ و آفات می شوند. این محصولات به طور کلی رشد سریع نهال ها و سایر محصولات زراعی را تضمین می کند.

نوار تیپ آبیاری بارانی با قیمت باور نکردنی

نوار تیپ آبیاری بارانی با قیمت باور نکردنی

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا عرضه کننده عمده و تکی انواع نوار تیپ آبیاری در پایین ترین قیمت ها می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات با ما درتماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید