نمایندگی قطره چکان نتافیم

خدمات کشاورزی آریا نمایندگی قطره چکان نتافیم 4 و 8 لیتری آمریکا، برای آبیاری قطره ای به صورت عمده و خرده با قیمتی بسیار مناسب می باشد که در کم ترین زمان به سراسر کشور ارسال می کند.

نمایندگی قطره چکان نتافیم

انواع قطره چکان نتافیم

قطره چکان نتافیم در میزان آبدهی متفاوت هستند که به نسبت میزان نیاز گیاه به آبیاری قطره چکان نتافیم را باید انتخاب کرد. در نمایندگی قطره چکان نتافیم کلیه این قطره چکان ها موجود می باشد.

نمایندگی قطره چکان نتافیم

کاربرد قطره چکان نتافیم

امروزه از سیستم آبیاری قطره ای به دلیل صرفه جویی در مصرف آب و سایر هزینه ها می باشد.

در آبیاری قطره ای از لوله پلی اتیلن استفاده می شود که در فواصل مختلف انواع قطره چکان یا دریپر بر روی این لوله ها نصب می شود که آب از طریق این قطره چکان ها به گیاه می رسد.

کیفیت تجهیزات آبیاری قطره ای باید بالا باشد تا در آینده نه چندان دور باعث هزینه های اضافی نشود، اما قطره چکان که یکی از مهم ترین ابزارها که در تماس مستقیم با آب و خاک می باشد باید حتما کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

نمایندگی قطره چکان نتافیم

معرفی قطره چکان نتافیم :

قطره چکان نتافیم یکی از اجزای اصلی و جانبی سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای است که موجب پخش یکنواخت و فراگیر میزان آب مشخص شده ای به صورت قطره ای به ریشه گیاهان می شود. این ‌دریپر ها دارای ظرفیت های گوناگونی هستند که به صورت دلخواه متناسب با نیاز کشاورزان سفارش داده می شوند.
این محصولات دارای انواع مختلفی هستند که از مدل های روی خط می باشد. همچنین در انواع مدل های متعدد قطره چکان نتافیم مدل PCJ، قطره چکان نتافیم مدل LCNL و قطره چکان نتافیم مدل HCNL عرضه می شود.

ویژگی های قطره چکان نتافیم :

قطره چکان نتافیم، از ویژگی های تنظیم فشار برخوردار هستند که انتشار آبیاری یکنواخت را فراهم می کند. همچنین این محصولات نیازمند فیلتراسیون ۱۲۰ مش می باشد.
این محصولات به سیستم توربونت لبیرنت با مسیر جریان بلند مجهز هستند که به ارزش های آن افزوده است.
تحمل فشار کاری این دریپر های ابیاری قطره ای به میزان 0.5 بار الی 4 بار می باشد. همچنین از کارکرد مداوم و بدون وقفه ای برخوردار می باشد. به علاوه تز خاصیت خود شویندگی باکیفیتی بهره می برد. این محصولات در انواع رنگ‌بندی های مختلف قرمز، آبی، صورتی، بنفش و غیره عرضه می شود.

نمایندگی قطره چکان نتافیم 4 و 8 لیتری آمریکا

مزایای قطره چکان نتافیم :

قطره چکان نتافیم، دارای ویژگی بارز قابلیت خود شویندگی است که از رسوب گیری داخلی و از تشکیل املاح های داخلی جلوگیری می کند.
درنتیجه آبیاری بدون وقفه و مطلوب را در برترین شیوه فراهم می کند. این محصولات راندمان بالای ابیاری در کنار صرفه جویی قابل توجهی از مصرف آب را تضمین می کند. این قطره چکان های ابیاری نتافیم را می توانید توسط پانچر های مخصوص به ساده ترین شکل ممکن نصب و راه اندازی کنید. از دیگر مزایای عالی و بهتر این دریپر ها قابلیت آنتی ساکشن می باشد.

 مشخصات دیگر قطره چکان نتافیم :

قطره چکان های نتافیم آبیاری دارای دخمه پر پیچ و خم جهت عبور بهتر آب می باشد. این دریپر ها قابلیت اجرا و اتصال بر روی لوله های 0.9، 1 و 1.20 میلی متر را در بهترین شیوه ممکن فراهم می کند. این محصولات ابیاری درختان، میوه ها و سایر صیفی جات، سبزی جات، درختان و غیره را به خوبی فراهم می کند.
همچنین دارای جنس مواد اولیه از پلی اتلن مرغوب است که در مقابل فشار، ضربه ها، اشعه ماوراء بنفش، درجه حرارت بالا و غیره طول عمر بالا و ماندگاری دارند.

نمایندگی قطره چکان نتافیم

قیمت قطره چکان نتافیم اصل آمریکا

برای اطلاع از قیمت محصولات به صورت عمده و خرده با شماره های خدمات کشاورزی آریا نمایندگی قطره چکان نتافیم که موجود در سایت تماس فرمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید