فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز و سایر شهر های آذربایجان غربی و شرقی به صورت گسترده با قیمت عمده و خرده انجام میشود. استفاده از سیستم های آبیاری قطره ای مدرن در این استان رونق خوبی گرفته است.

چرا از تجهیزات آبیاری قطره ای استفاده کنیم؟

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای

در چند سال اخیر وضعیت آبهای سطحی و زیرزمینی در کشور دچار بحران شدیدی شده است. از خشک شدن دریاچه ارومیه گرفته تا کاهش شدید میزان بارندگی همگی به صورت جدی روی صنعت کشاورزی و باغداری تاثیر مستقیم گذاشته است. با توجه به اینکه وضعیت کشاورزی در تبریز بسیار پررونق است از این رو استفاده از تجهیزات آبیاری قطره ای یک نیاز اساسی محسوب میشود این تجهیزات انواع مختلفی دارد که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای

  1. لوله 16 متری نانو پلیمر
  2. لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری آبیاری قطره ای در وزن های 18،21،25 کیلوی
  3. ونتوری تزریق کود سیستم آبیاری
  4. سیستم آبیاری قطره ای دریپردار
  5. لوازم آبیاری قطره ای زیر سطحی دریپردار، کوزه ای ،تراوا
  6. انواع لوله های آبیاری درجه 1و2و3
  7. نوار تیپ آبیاری 10-20-30
  8. نوار تیپ قطره ای درز وسط، بغل دوخت، پلاک دار
  9. شیر انشعاب 16 قطره ای

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای

وضعیت کشاورزی تبریز

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در اینجا یک فایل pdf برای شما آماده کرده ایم که وضعیت به وضعیت کشاورزی تبریز پرداخته است لطفا آن را مطالعه فرمایید.[/box]

[button color=”green” size=”medium” link=”http://azaran.areeo.ac.ir/_azarsharghi/Documents/economic%20analysis%20of%20east%20azerbaijan%20agriculture%20sector_20180804_092746.pdf” icon=”” target=”true”]وضعیت کشاورزی تبریز[/button]

Drip irrigation equipment

معرفی نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای از تجهیزات جانبی و اصلی یک سیستم آبرسانی کشاورزی قطره ای است که از مزایای شگفت انگیزی برخوردار است. کاربرد اصلی این محصولات در کشت های ردیفی است و به دو مدل کلی زیپی و درزدار تولید می شود.
این نوار ها در نزدیگی گیاهان و محصولات توسط دریپرها قرار می گیرد و آب مورد نیاز را تحت فشار معینی توزیع می کند. این نوار تیپ ها مخصوص مزارع، باغ، گلخانه ها، تاکستان، پارک، فضای سبز و غیره می باشد. این محصولات دارای انواع مدل ها هستند که از لحاظ سایز، فاصله بین قطره چکان ها، قطر، ضخامت ها و غیره با هم متفاوت هستند.

فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

مزایای نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای، دارای خاصیت نرمی و انعطاف پذیری بالایی هستند که به راحتی به دور درختان می پیچد.
همچنین در مقابل خمیدگی، شکستگی، خوردگی و غیره دوام و طول عمر بالایی دارند. از دیگر مزایای این نوار تیپ های ابیاری قطره ای، مقاومت بالا در برابر اشعه ماوراء بنفش، فشار ها و غیره مقاومت عالی دارند. به علاوه در مصرف منابع آبی صرفه جویی می کند و مانع از رشد آفات و علف های هرز می شود.

فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

معرفی قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان و دریپر یورودریپ لوازم کاربردی و محبوب روش های آبیاری قطره ای است که از ویژگی های منحصر به فردی بهره می برد.
موقعیت نصب و راه اندازی این محصولات در انتهای یک خط توزیع آب یا لترال می باشد. همچنین مدل مناسبی برای آبیاری گل، گیاهان، کلم، فلفل، کاهو، ذرت، حبوبات، صیفی جات و غیره می باشد.
این دسته از دریپر ها از مدل های روی خط و جبران کننده فشار هستند که مانع از هدر رفتن آب می شوند. به علاوه در انواع مدل های ۴ لیتری، ۸ لیتری و ۲۴ لیتری ساخته و پرداخته شده اند.

فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

ویژگی های قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ، با دارا بودن عملکرد خود شویندگی از گرفتگی و مسدود شدن خطوط و اجزای تشکیل شونده می شود.
همچنین برای جلوگیری از برگشت معکوس آب از خاصیت یک طرفه بهره می برد. این دریپر ها در برابر کود و مواد شیمیایی دوام و طول عمر بالایی دارند. به علاوه دارای نصب و راه اندازی ساده است و موجب پخش و انتشار یکنواخت آب بر روی خاک و مرطوب نگه داشتن زمین های زراعی می شود. این امر به رشد عالی و فراگیر گیاهان کمک بسزایی می کند.

فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

قیمت تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

مشتریان عزیز به دلیل نوسانات بازار، قیمت ها را در کانال تلگرامی کشاورزی آریا قرار میدهیم.

arrow down

تلگرامی کشاورزی آریا

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید