کارخانه نوار آبیاری قطره ای

کارخانه نوار آبیاری قطره ای از جنس مرغوب و درجه یک در کردستان با قیمتی مناسب به سراسر کشور ارسال می شود. نوار آبیاری قطره ای برای کشت های ردیفی و متراکم مناسب می باشد که در دو نوع درزدار و پلاک دار عرضه می شود.

انواع نوار آبیاری قطره ای

نوار آبیاری یا به اصطلاح نوار تیپ برای آبیاری قطره ای سطوح کم عمق و کشت های ردیفی استفاده می شود. در ادامه به طور کامل به توضیح انواع نوار تیپ پرداخته ایم.

نوار آبیاری پلاک دار

نوار آبیاری پلاک دار نوعی از لوله های آبیاری قطره چکان دار محسوب می شود که جنس آن از پلی اتیلن می باشد. به طوریکه آب از لوله ها عبور می کند پر از آب می شود و هنگامیکه فشار آب قطع می شود دوباره مسطح می شود.

در این نوع نوار قطره چکان ها در فواصل 30،20،10 تعبیه شده است. در صورت امکان از نوار تیپ های پلاک دار که قطره چکان سر خود دارد استفاده نکنید.

کارخانه نوار آبیاری قطره ای

نوار آبیاری درز دار

نوار آبیاری درزدار که به آنها نوار آبیاری زیپی و درز از بغل نیز گفته می شود. در این نوع نوار تیپ از قطره چکان استفاده نمی شود بلکه بر روی آن یک مسیر زیگزاگی زیپ مانند وجود دارد که آب از آن خارج می شود و در این مدل فشار آب نیز کنترل می شود.

از نوار تیپ زیپی در مکان هایی که برای آبیاری از آب شور استفاده می کنند نباید استفاده شود و همچنین مواظب ذرات موجود در آب نیز باشید چون باعث گرفتگی نوار آبیاری می شود.

کارخانه نوار آبیاری قطره ای

قیمت نوار آبیاری قطره ای

به دلیل نوسان قیمت ها برای اطلاع از قیمت ها با شماره های موجود تماس فرمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید