لیست قیمت نوار تفلون تهران بدون واسطه

لیست قیمت نوار تفلون سیتکو در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر است.

لیست قیمت نوار تفلون سیتکو

کاربرد نوار تفلون سیتکو

نوار تفلون سیتکو در رنگ ها و کیفیت های مختلف تولید و روانه بازار شده است. و شما می توانید این محصول را برای آب بندی در لوله و اتصالات به کار ببرید.

قیمت نوار تفلون سیتکو به صورت عمده

انواع نوار تفلون سیتکو

  • نوار تفلون رنگ های قرمز، زرد، صورتی و بنفش تولید می شود.
  • انواع تفلون مایع هایی نظیر تفلون مایع سیم ایتالیا، تفلون مایع فورس ترکیه و… جایگزین مناسب نوار تفلون هستند.
  • و میتوان انواع اتصالات گالوانیزه برزیلی یا انواع مهره ماسوره گالوانیزه و… را با این تفلون مایع ها کاملا آب بند نمود.
  • برای مثال یک عدد تفلون مایع CIM معادل صد حلقه نوار تفلون سیتکو است.

معرفی نوار تفلون سیتکو :

نوار تفلون سیتکو یکی از تجهیزات جانبی و مفید سیستم ها و خطوط لوله کشی است که کاربرد های فراوانی دارد. همچنین به دلیل عملکرد صحیح و در عین حال سریع مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
این محصول از بهترین لوازم آب بندی به حساب می آید که در مصارف لوله کشی و اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات کاملا ضد نشت هستند و آب بندی بسیار قابل اطمینانی را در خطوط مختلف فراهم می کند. همچنین دارای ویژگی های عالی و مزایای شگفت انگیز است که توسط کاربران ترجیح داده می شوند‌.

لیست قیمت نوار تفلون سیتکو

ویژگی نوار تفلون سیتکو :

نوار تفلون سیتکو، در بسته های ده عددی ارائه می شود و دارای تاییدیه 9001 iso است که به آن ptfe گفته می شود. طریقه نصب و راه اندازی این محصولات به این صورت است که لوله یا اتصالات مربوطه را در دست چپ گرفته و نوار تفلون سیتکو را هم از پایین به دور آن در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.
میزان دور های این نوار ها به دور اتصالات مورد نیاز باید به مقداری باشد که دیگر رزوه آن به چشم نخورد. این نوار تفلون های سیتکو کاربرد های سریعی دارند که بخصوص برای مواقع اضطراری نیز پیشنهاد می شود.

لیست قیمت نوار تفلون سیتکو

مزایای نوار تفلون سیتکو :

نوار تفلون سیتکو، دارای استفاده های زیادی جهت اتصال شیر گازی نظیر شیر گازی حقیقی، شیر گازی نگین، شیرگازی امین و انواع شیر فلکه کشویی و غیره دارد.
این نوار تفلون ها در انواع کارتن های کوچک صد تایی و کارتن های بزرگ نیز عرضه می شود که متناسب با نیاز مشتری سفارش داده می شود. این محصولات دارای مزایای فوق العاده ای از جمله خاصیت ضد چسبنگی، غیر قابل اشغال، مقاومت عالی در برابر خوردگی و پوسیدگی، ضریب اصطکاک بسیار کم و غیره می باشد.
به علاوه طول عمر و دوام بالایی دارد و در انواع مدل های مختلف عرضه می شود.

لیست قیمت نوار تفلون سیتکو

برای دریافت لیست قیمت نوار تفلون سیتکو می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید