قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی

قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایینی برخوردار می باشد که شما می توانید از طریق شماره ها ی درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی

کاربرد نوار تیپ ایرانی تی اف پی

نوار تیپ ایرانی تی اف پی با بهترین کیفیت نیز تولید شده است و مختص به کشت‌های ردیفی و فصلی مانند گوجه فرنگی، فلفل، سیب زمینی، توت فرنگی، پیاز، آفتابگردان، خربزه، هندوانه، چغندر قند، ذرت و محصولات جالیزی دیگر استفاده می‌شود. نوار آبیاری قطره‌ای در گلخانه‌ها نیز قابل استفاده می‌باشد.

معرفی نوار تیپ ایرانی تی اف پی

نوار تیپ ایرانی تی اف پی یکی‌ از گزینه های پرکاربرد و محبوب است که با ویژگی های عالی که دارد مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است.
کاربرد این نوار تیپ در انواع جالیز ها و ‌زمین های متعدد می باشد. این محصولات دارای سایزهای متعدد ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر با میزان آبدهی متناسب تولید و عرضه می شوند.
این نوارها با عملکرد آبیاری فوق العاده ای که دارند به وفور مورد استفاده کشاورزان و باغداران قرار گرفته است.
موقعیت کاری این نوار تیپ های تی اف پی در فشار کم و محدوده ۵ تا ۱۰ متر می باشد. طول رول های این نوار ها به میزان هزار متر است و غاصله روزنه ها به میزان ده الی ۳۰ سانتی نتر است که متناسب با نیاز و نوع محصولات و زمین ها انتخاب می شوند.

قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی

مزایای نوار تیپ ایرانی تی اف پی

نوار تیپ ایرانی تی اف پی دارای مزایای عالی و زیادی است که بهترین عملکرد را هنگام آب رسانی محصولات کشاورزی و گلخانه ای ایجاد می کند.
این نوار ها فشارهایی را در حین کار تحمل می کنند به میزان ۲.۱ بار است. به طور کلی این نوارها از‌جنس مواد اولیه پلیمری ساخته شده است تا مانع از چسبیدن رسوبات معدنی و جلبک ها به سطح آن شود. همچنین نه تنها موجب افزایش سطح زیر کشت ها از طریق نوار ها می شود، بلکه در مصرف آب صرفه جویی می کنند.
این نوارها را می توانید در تمام موقعیت های روی خاک، زیر خاک و حتی معلق نصب و راه اندازی کنید. به علاوه موجب رشد بی رویه تمام محصولات زراعی به صورت یکنواخت و به صورت مناسب می شوند. این نوار ها در رشد علف های هرز در مناطق مختلف جلوگیری می کند.

قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی

مشخصات کلی نوار تیپ ایرانی تی اف پی

نوار تیپ ایرانی تی اف پی در انواع فاصله درزهای مختلف ۱۰ الی ۱۰۰ سانتی متر موجود می باشند.
هر رول نوار تیپ های تی اف پی به میزان طول ۱۵۰۰ متر می باشد.
این نوار ها دارای ضخامت های ۲۰۰ میکرون می باشند.
این نوارها دارای وزن مناسب به میزان ۱۲ کیلوگرم می باشند‌.
قطعات ساده و استاندارد این نوار ها به صورت دستی و ماشینی فوق العاده آسان می باشد.

قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی

ویژگی های نوار تیپ آبیاری

  • نصب راه اندازی آسان
  • مقرون و به صرفه
  • حمل و جابه جایی آسان
  • قابلیت نصب نوار تیپ بر روی خاک ، زیر خاک و یا حتی معلق
  • صرفه جویی در مصرف آب و افزایش سطح زیر کشت
  • مقاومت نوار آبیاری در مقابل و اشعه ماورا ء بنفش خورشید، کودهای شیمیایی، سموم، مواد دفع آفات و اسپری‌های کشاورزی

قیمت نوار تیپ ایرانی تی اف پی

قیمت نوار تیپ ایرانی

برای دریاقت قیمت روز نوار تیپ ایرانی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا می توانید از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار آن را خریداری نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید