قیمت عمده نایلون کشاورزی کیلویی یزد

قیمت روز نایلون کشاورزی در اصفهان با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش میرسد. به دلیل تنوع کاربرد نایلون کشاورزی مشتریان بنابر نیاز خود ضخامت و متراژ نایلون ها را سفارش می دهند و به نسبت سفارش مشتریان قیمت ها متغیر است.

قیمت روز نایلون کشاورزی در اصفهان

کاربرد نایلون کشاورزی

کشاورزان و باغداران برای نگهداری و از بین نرفتن محصولات خود در برابر تغییرات دما و … از نایلون های کشاورزی استفاده می کنند. نایلون کشاورزی کاربردی زیادی دارد مانند: کارهای کشاورزی، صنعتی و ساختمانی استفاده زیادی میشود.

جنس نایلون عریض به صورت ساده و ترکیبی از مواد افزودنی UV یا همان ضد اشعه ماورای بنفش استفاده شده تا زمان ماندگاری نایلون های گلخانه ای در مقابل تابش نور خورشید افزایش پیدا کند و این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های خرید مجدد و تولید محصولات بهتر خواهد شد.

قیمت روز نایلون کشاورزی در اصفهان

موارد استفاده از نایلون کشاورزی

  • افراد که در زمینه پرورش قارچ نیز فعالیت دارند برای مسقف کردن محل پرورش قارچ از این نایلون ها استفاده می کنند.
  • برای مسقف کردن گلخانه ها
  • در زمینه دامپروری
  • برای پوشش کف استخر
  • به عنوان پوشش برای برخی قسمت های ساختمانی به کار می رود.

معرفی نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی توسط مواد اولیه پلی اتیلن ساخته که برای کاربرد های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.
این نایلون ها برای محافظت بیشتر محصولات کشاورزی جهت افزایش بی رویه و کیفیت آن ها استفاده می شود.
این نایلون های کشاورزی در انواع اندازه، ضخامت و وزن های گوناگون تولید می شوند که بنابر نیاز کشاورز سفارش داده می شود. برای مثال نایلون های پنح لایه وزن زیاد تری نسبت به مدل های تک لایه و دولایه دارد و اصلی ترین تفاوت آن در به کار رفتن مواد اولیه در آن ها می باشد.
علاوه براین ها نایلون های کشاورزی دارای انواع عرض های متعدد ۱۰ سانتی متر الی ۱۲ متر و ضخامت های گوناگون ۲۵ میکرون الی ۶۰۰ میکرون ساخته و پرداخته می شوند.

 

قیمت روز نایلون کشاورزی در اصفهان

اهمیت نایلون های کشاورزی

باغداران و کشاورزان برای نگهداری بهتر محصولات خود در مقابل تغییرات جوی جغرافیایی مانند درجه حرارت نور خورشید بالا یا حتی سرما و باران این نایلون ها را مورد استفاده قرار می دهند که محافظ و پوشش بسیار عالی می باشد.
همچنین محصولات و گیاهان را در مقابل سرما و یخ زدگی حفظ می کند. در نتیجه شرایط مناسبی برای رشد عالی و یکنواخت این محصولات فراهم می شود.

ویژگی های نایلون کشاورزی

  • این نایلون ها جاذب خوبی برای اشعه مادون قرمز خورشید هستند تا دمای متعادلی را حتی در شب برای محصولات کشاورزی و زراعی فراهم کند.
  • این نایلون ها گرد و غبار را بر روی سطح خود نگه نمی دارد چراکه
  • دارای خواص ضد الکتریسیته ساکن می باشد.
  • همچنین دارای خاصیت ضد بخار و مه گرفتگی می باشد.
  • دارای طول عمر بالا و ماندگاری می باشد.

قیمت روز نایلون کشاورزی در اصفهان

قیمت روز نایلون کشاورزی

در نمایندگی های فروش آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا انواع و اقسام ابعاد، وزن و ضخامت های نایلوپ کشاورزی با قیمت پایین به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید