قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده با بهترین کیفیت در لیترهای مختلف به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا میتوانید خریداری کنید. قطره چکان یورودریپ (کرونا) از نوع روی خط و جبران کننده فشار می باشد و همچنین مقاوم در برابر سم و کود و مواد شیمیایی مایع می باشد.

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]به دلیل نوسانات دلار برای قیمت روز قطره چکان یورودریپ از طریق درگاه های ارتباطی و شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.[/box]

کاربرد قطره چکان یورودریپ

از قطره چکان یورو دریپ برای آبیاری زمین های کشاورزی و درختان و گلدان کاربرد زیادی دارد. و بر اساس نیاز آبی هرگیاه می­توان یک یا چند قطره چکان استقاده کرد.

از همین نوع  قطره چکان فشار ثابت و لوله و اتصالات چدنی، قطره چکان­ های با دبی ۲ و ۸ لیتر بر ساعت هم موجود هست و فرق آن­ها تنها در میزان دبی خروجی آن می­باشد. یکی از کمپانی های سازنده این نوع از قطره چکان کمپانی یورو دریپ است.

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده

ویژگی های قطره چکان یورودریپ

 1. دارا بودن ضریب تغییرات ساخت بسیار پایین (زیر 3 تا 4 درصد بسته به نوع قطره چکان)
 2.  تنظیم آبدهی در دامنه تغییرات فشار بسیار وسیع معادل 4- 0/5 بار
 3. در مدل های ND، قطره چکان در فشار 0/2 بار بسته شده و در فشار 0/45 بار باز می شود.
 4. دیافراگم سیلیکونی این قطره چکان از مقاوم ترین مواد در مقابل اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی ساخته شده است.
 5.  این نوع قطره چکان ها در دو مدل PC، و PCND تولید می شوند.
 6.  آبدهی قطره چکان ها معادل 2/1، 3/1، 4/1، 8/1 در هر دو مدل PC و PCND بوده و با آبدهی 24/5 لیتر در هر ساعت فقط در مدل PC تولید می گردد.
 7.  کلیه قطره چکان ها مدل CORONA دارای درپوش پخش آب می باشند.
 8. حداقل فیلتراسیون مورد نیاز معادل مش 120 می باشد.

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده

مزایایی قطره چکان یورودریپ

 •  دارای مکانیزم خودشویندگی
 • نصب آسان بدون نیاز به ابزار
 • جلوگیری از اثر زهکشی
 • خاصیت یکطرفه بودن و جلوگیری از ورود آلودگی و برگشت آب
 • مقاومت در برابر گرفتگی
 • قطره چکان روی خط
 • جبران کننده فشار
 • تنظیم آبدهی در دامنه تغییرات فشار بسیار وسیع معادل 0/5 تا 4 بار
 • ضریب تغییرات (CV) بسیار پایین

عملکرد قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ از سری تجهیزات جانبی و اصلی سیستم آبیاری تحت فشار قطره ای می باشد. این محصول دارای کیفیت ساخت عالی و مناسب در عین حال قیمت مقرون به صرفه است.
همچنین عملکرد این قطره چکان به صورت پخش یکنواخت آب بر روی سطح زمین و خاک است که موجب رشد بهتر و مناسب گیاهان و محصولات می شود. میزان فشار کاری این مدل از قطره چکان های یورودریپ به میزان ۰.۵ بار الی ۴ بار می باشد. به این معنی که در محدوده این فشار دریپر جریان خروجی دارای قابلیت تنظیم فشار ثابت دارد‌.

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده

ویژگی قطره چکان یورودریپ :

قطره چکان یورودریپ، از مدل های روی خط و جبران کننده فشار می باشد. جنس بدنه این محصولات بسیار مقاوم و مرغوب است که در برابر کود شیمیایی، سموم، آفات و غیره دوام بالایی دارد. از این رو عمر طولانی مدت را تضمین می کند.
قابلیت خودشویندگی این دسته از قطره چکان ها، مانع از انسداد داخلی می شود و ابیاری روان و منظم را به خوبی فراهم می کند. مواد مرغوب تشکیل دهنده این قطره چکان ابیاری یورودریپ را در مقابل اشعه نور ماوراء بنفش بادوام ساخته است.

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده

قیمت قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده :

فروشگاه آنلاین ما در سراسر داخل کشور عرضه کننده مستقیم عمده و خرده انواع قطره چکان یورودریپ درخت خود شوینده با دبی های متعدد است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات و محصولاتی نظیر لوله و اتصالات پلی اتیلن جوشی هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید