قیمت سینی نشاء برنج باکیفیت

قیمت سینی نشاء برنج باکیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول نیز مطلع شوید.

قیمت سینی نشاء برنج باکیفیت

کاربرد سینی نشاء برنج

سینی نشاء در انواع حفره ها در شکل های هرمی و خرطومی نیز تولید و روانه بازار شده است. سینی های نشاء اکثرا در دو نوع یک بار مصرف و چند بار مصرف تولید می گردد که انتخاب هر کدام بسته به نیاز شما دارد. سینی نشاء برای کاشت گیاهان و جوانه زدن ریشه های برنج نیز بیشترین کاربرد را دارد.

قیمت سینی نشاء برنج باکیفیت

مزایایی سینی نشاء برنج

  • سینی نشاء برنج با زهکشی مناسب و تهویه مناسب نیز تولید و روانه بازار شده است.
  • می توانید دفعات زیادی از این محصول استفاده نمایید و آن را اول ضد عفونی کنید.
  • این محصول در هر نوع شرایط آب و هوای نیز قابل استفاده می باشد.
  • دارای آنتی یو وی (Anti UV) برای مقابله با پوسیدگی ناشی از نور خورشید و مقاوم به اشعه ماوراء بنفش را دارد.

 

سینی نشاء برنج

معرفی سینی نشاء برنج:

سینی نشاء برنج دارای طراحی با سطح یکدست و مسطح است که از منفذ های کوچکی تشکیل شده است.
برای همین مدل مناسبی برای کاشت انواع بذرهای برنج، انواع گیاهان دارویی، کاکتوس و غیره می باشد. ویژگی اصلی و ‌محبوب این مدل از سینی نشاء های برنج در صرفه جویی بالای بذر پاشی می باشد. همچنین از نشاء ها در برابر آفات و انواع قارچ و بیماری ها محافظت می کند. به علاوه به خاطر اینکه میزان تقاضای خاک برای آب مصرفی بسیار پایین است، دارای مزایای صرفه جویی چشم گیری در مصرف آب می باشد. همچنین موجب می شود تا برنج در سطح تولید ازدیاد پیدا کند.

عملکرد سینی نشاء برنج:

سینی نشاء برنج موجب می شود تا در هزینه های تولید برنج روند کاهشی داشته باشد.
همچنین به وسیله این محصول تلاش ها و زحمات نیروی انسانی کمتر می شود. همچنین از ضایعات جلوگیری می کند. عملکرد عالی این سینی نشاء ها موجب می شوند که جوانان روستایی علاقه بیشتری به کاشت برنج داشته باشند.
این سینی نشاء های برنج دارای مزایای زیادی تست که موجب می شود محصولات رشد عالی و بی رویه داشته باشند.

سینی نشاء برنج

ویژگی سینی نشاء برنج:

سینی نشاء برنج در یک نوع ابعاد و سایز تولید می شود. به گونه ای که دارای طول ۶۰ سانتی متر، عرض ۳۰ سانتی متر و عمق ۳ سانتی متر می باشد.
بنابراین دارای ابعاد استاندارد ابعاد ۳* ۳۰ * ۶۰ سانتی متر می باشد. همچنین وزن هرکدام ها متفاوت هستند و متناسب با کیفیت سینی ها می باشد.
برای نمونه سینی های باکیفیت بالا از وزن بیشتری برخوردار می باشند. این سینی ها از برترین مواد اولیه تشکیل شده اند تا طول و عمر ماندگاری داشته باشد. به علاوه از مزایای برتر دوام، مستحکم و ماندگار بهره می برند. سینی نشاء برنج رشد مطلوب محصولات را فراهم می کند.

قیمت سینی نشاء برنج

برای دریافت قیمت روز سینی نشاء برنج می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید