تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری قطره ای / فروش مستقیم نوار تیپ نیشابور

فروش مستقیم نوار تیپ نیشابور

نوار تیپ نیشابو به صورت عمده و خرده در برترین مواد ساخته شده توسط فروشگاه تجهیزات آریا با قیمت بسیار ارزان به فروش می رسد. این نوارها دارای کاربردهای گوناگون است که دوام بسیار ماندگاری هم دارند.

فروش نوار آبیاری قطره ای به قیمت عمده

کاربرد نوار تیپ نیشابور

نوارهای تیپ نیشابور با جنس پلی اتیلن بسیار انعطاف پذیر، بی بو، بی مزه و غیر سمی هستند. پلی اتیلن مورد استفاده در برابر تجاوز عوامل محیطی، عوامل هواشناسی و اکثر عوامل شیمیایی (به استثنای مواد قلیایی و هیدروکربن های معطر مایع موجود در روغن خام) دارای دوام و ماندگاری عالی است. مواد به کار رفته در ساخت این تیپ نوارها در برابر شوک حرارتی مقاوم هستند به طوری که با افزایش دما دارای پایداری ابعادی هستند.

مدل های نوار تیپ نیشابور

نوار تیپ نیشابور و لوله و اتصالات چدنی در مدل های پلاک دار و قطره ای عرضه می گردد. که نوع نوار قطره ای برای آبیاری فضای سبز به طور گسترده ای در سراسر جهان استفاده می شود.
آبیاری کمکی به کاهش قابل توجهی در مصرف آب کمک می کند و به شما امکان می دهد محصولات با مخلوط مواد مغذی را پرورش دهید و همچنین یک تغذیه مناسب برای رشد و نمو گیاه ایجاد می کند.

فروش مستقیم نوار تیپ نیشابور

وب سایت اینترنتی ما دارای فروش مستقیم نوار تیپ نیشابور و لوله و اتصالات پلی اتیلن جوشی می باشد که با قیمت بسیار پایین به صورت عمده ارائه می گردد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري راه هاي ارتباطي:
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش تجهیزات آبیاری قطره ای در تبریز

فروشگاه نوار تیپ پلاک دار پی اف پی

نوار تیپ پلاک دار پی اف پی و لوله و اتصالات پلی اتیلن جوشی را …

دیدگاهتان را بنویسید