فروش شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ

فروش شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ در نازلترین قیمت ها تنها و تنها از نمایندگی های فروش آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا در سراسر داخل کشور انجام می گیرد. این محصول دارای عمکلرد آسان در عین حال سریع است که می تواند در برابر همه عوامل محیطی دوام بیاورد.

فروش شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ

شرح شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ

شیر برقی با بهترین کیفیت تولید شده است و در اینچ های مختلفی تولید و روانه بازار گردیده است این شیر برقی همانطور که از نامش پیداست یک شیر برقی است که بر روی خطوط اصلی آب ورودی نصب و راه اندازی می گردد و برایمحافظت و کنترل هوا و ورودی گاز مشعل و دیگر کاربرد های گازی استفاده می شود.
شیر برقی گاز تدریجی کروم برای کاربرد های مختلف محافظتی و کنترلی داری متریال مختلف از قبیل استیل ، چدن ، شیشه ، سرامیک می باشد.
شیر برقی تدریجی شیر ایمنی است که در حالت عادی بسته است ، با قابلیت باز شدن سریع یا تدریجی و داشتن بخش سریع قابل تنظیم جهت جریان ابتدایی گاز.وقتی فنر در موقعیت عدم کارکرد قرار می گیرد با اعمال کار بر روی دیسک، مسیر عبور گاز را بسته نگه میدارد.
با ورود برق به بوبین، شیر برقی گاز تدریجی کروم یا شیر برقی کروم شرودر krom schroder بسرعت در بخش ابتدایی جریان باز می شود ، سپس بتدریج ، با سرعت قابل تنظیم. در زمان قطع برق ، شیر بسرعت بسته می شود.
شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ دارای تحمل فشارهای مختلف است که در خطوط و مصارف گوناگون هوا و گاز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
این شیر برقی گازی دارای مزایای عمکلرد پایدار، کیفیت قابل اطمینان و دقت بالا است. همچنین میزان باز و بسته کردن جریان ها را به صورت سریع و یا تدریجی از طریق بخش قابل تنظیم آن صورت می گیرد.
به علاوه این شیر گازی کروم دارای سایزهای گوناگون است که بر روی مشعل گاز و یا ورودی های خطوط هوا به آسانی نصب و راه اندازی می شود.

مزایایی شیر برقی گازی کروه 1/2 اینچ

  1. این شیر برقی از سفتی ولو برای گاز برخوردار است.
  2. یکی از ویژگی های بارز این شیر برقی سریع باز و اهسته باز به همراه تنظیم فلو گاز عبوری می باشد.
  3. فلو عبوری می توان محدود باشد.
  4. این نوع از شیر برقی گاز برای مسدود کردن گاز و کنترل تنظیم در مشعل اتمسفریک و یا مشعل های فن دار ، در کوره های صنعتی و در تمام تجهیزات گازمناسب است که از شیر برقی گاز استفاده می کنند است.
  5. شیر برقی گازی کروم با قدرت بالایی که دارد در برابر پوسیدگی زنگ زدگی بسیار مقاوم است و می توانید سالیان زیادی دوام داشته باشد.
  6. این شیر گازی مناسب برای چرخه های کاری پیوسته است.
  7. دارای گواهینامه های معتبر شیر برقی گاز می باشد.
  8. ا اتصال جریان برق به بوبین شیر برقی گاز تدریجی کروم، هسته (محور شیر) به سمت بالا حرکت می کند و پیستون را نیز به طرف بالا هدایت می کند، روغن بالای پیستون از سوراخ های ریز وارد محفظه ثانویه شده و بر همین اساس محور شیر به صورت تدریجی و آرام حرکت کرده و مسیر گاز را باز می کند ولی به هنگام قطع جریان برق ،فشار بالای پیستون موجب می شود محور شیر به طور سریع روی نشیمن خود بنشیند و مسیر گاز را سریعا مسدود کند.

مشخصات شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ

  • شیر برقی گازی کروم 1/2 اینچ از‌ جنس قطعات تشکیل دهنده بدنه چدن، استیل، سرامیک و شیشه بهره می برد.
  • دارای کاربردهای متعدد در تصفیه خانه ها، صنعت نفت، پتروشیمی، پالایشگاه ها، مناطق مسکونی و غیره می باشد.

فروش شیر برقی گازی

متقاضیان می توانند جهت سفارش حضوری و یا غیر حضوری هرمدل شیر برقی گازی هم اکنون با همکاران ما در بخش فروش از طریق شماره های درج شده ارتباط برقرار کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید