شیر خودکار آبیاری بارانی

فروش ارزان شیر خودکار آبیاری بارانی به صورت عمده در مدل های پلیمری، پلی اتیلن، آلومینیومی، برنجی و چدنی و انواع فنری، دریچه ای و یکطرفه را از دست ندهید. شرکت کشاورزی آریا بزرگ ترین وارد کننده و فروشنده لوازم آبیاری شرکت های معتبر یورک ایتالیا York Italy، آزود و یورودریپ در ایران است.

شیر خودکار آبیاری بارانی

پیدا کردن یک شیر خودکار مقاوم، بدون نشتی و با حداقل افت فشار آب کار آسانی نیست.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در آبیاری تحت فشار مانند آبیاری بارانی یا قطره ای شیر خودکار بارانی نقش عمده ای دارد.[/box]

شیر خودکار با جنس های متفاوت که در بالا نیز ذکر شد را می توانید به صورت عمده با لیست قیمت همکار از فروشگاه مرکزی شرکت آریا خریداری کنید.

 

مشخصات مهم شیر خودکار آبیاری بارانی

مشخصات مهم شیر خودکار آبیاری بارانی بسیار متنوع است. آگاهی این مشخصات می تواند در خرید بهترین شیر خودکار بارانی ما را راهنمایی کند. شیر خودکار جهت آبگیری آبپاش از بال آبیاری کاربرد دارد.

  • جنس بدنه پلیمری، چدنی، برنجی، آلومینیومی، پلی اتیلن
  • شرکت سازنده و مواد به کار رفته در ساخت
  • مقاومت در برابر شرایط فیزیکی
  • مقاومت در برابر مواد شیمیایی موجود در آب
  • تحمل فشار (بار)
  • حداقل افت فشار آب
  • سایز شیر خودکار: 2، 1 یا 2/1 اینچ

شیر خودکار آبیاری بارانی

معرفی بیشتر شیر خودکار آبیاری بارانی :

از مهم ترین و کاربردی ترین بخش یک سیستم آبیاری تحت فشار کشاورزی همان شیر خودکار آبیاری بارانی است که دارای ساختار ویژه است. این محصول دارای کاربرد های زیادی در جاهای مختلف است. برای مثال گزینه ای مناسب در انواع سیستم های آبیاری متحرک، آبیاری کلاسیک و آبیاری نیمه متحرک می باشد.
به طور کلی وظیفه اصلی این  شیر خودکار آبیاری بارانی ، برای آبگیری آب پاش های ابیاری مربوطه از لوله های آبیاری یا لترال می باشد. به عبارتی دیگر ساختار این محصول به گونه ای است که موجب انتقال آب در تأسیسات در کمترین سرعت و ساده ترین شکل صورت می گیرد.

فروش ارزان شیر خودکار آبیاری بارانی به صورت عمده

عملکرد شیر خودکار آبیاری بارانی :

شیر خودکار آبیاری بارانی دارای یک کلید مخصوص است که این کلید با قرار گیری رایزر به داخل آن کلیک شده و موجب باز شدن جریان آب در سیستم می شود.
سپس به داخل رایزر مربوطه منتقل می شود تا میزان آب مورد نیاز جهت پخش به آبپاش ارسال شود. از طرف دیگر مواقعی هم که رایزر را از این شیر خودکار خارج کنید، موجب قطع شدن جریان آب در سیستم می شود. این عملکرد کاملا قابل اطمینان و باکیفیت است و از این رو شیر خودکار استفاده های فراوانی دارد.

فروش ارزان شیر خودکار آبیاری بارانی به صورت عمده

ویژگی های شیر خودکار آبیاری بارانی :

شیر خودکار آبیاری بارانی ، در انواع جنس های مواد اولیه مختلف و در عین حال مرغوب ساخته شده است که نوع پلیمری آن کاربرد و محبوبیت فراوان تری دارد. چراکه این نوع در مقایسه با سایر مدل ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر صدمات فیزیکی و ضربه ها دارد. به علاوه از میزان حداقل فشار ممکن بر روی خطوط بهره می برند.  شیر خودکار آبیاری بارانی در انواع سایز و ابعاد مختلفی اعم از ۱ اینچ ، ۱/۲ ۱ اینچ و ۲ اینچ ساخته و پرداخته شده است.

مزایای شیر خودکار آبیاری بارانی :

شیر خودکار آبیاری بارانی موجود در وب سایت ما از تأییدیه از معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بهره می برد که قابلیت اطمینان بالایی را تضمین می کند. همچنین نصب و راه اندازی ساده ای دارد و طول عمر بالا و ماندگاری را تضمین می کند.

فروش ارزان شیر خودکار آبیاری بارانی به صورت عمده

فروش عمده شیر خودکار ارزان قیمت

فروش عمده شیر خودکار ارزان قیمت از مرکز فروش شیر خودکار شرکت تجاری آریا به صرفه ترین راه برای خرید این ابزار آبیاری است. برای آگاهی از قیمت های استثنایی ما و سفارش، با راه های ارتباطی ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید