مرکز فروش تجهیزات آبیاری قطره ای به قیمت تولید

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت در تعداد بالا و با قیمت فوق العاده در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده امکان پذیر است. در زیر به توضیحات بیشتر این محصول میپردازیم:

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با قیمت فوق العاده

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ برای آبیاری قطره‌ای که آن آب مستقیماً در محدوده کوچکی در نزدیکی هر گیاه و توسط قطره‌چکان‌ها یا پاشنده‌هایی که در امتداد یک خط توزیع آب مستقر شده‌اند (لترال)، پخش می‌شود. در کشاورزی برای گیاهان ردیفی (مثل گل کلم، کاهو، فلفل، پنبه) و نیز گیاهان زراعی (ذرت، حبوبات) وسیله پخش آب به اندازه کافی نزدیک گیاه نصب می‌شود تا  آب از طریق نفوذ در خاک به محدوده ریشه گیاه برسد. در واقع در سیستم آبیاری قطره‌ای، آب در نزدیکی منطقه توسعه ریشه گیاه به زمین داده می‌شود تا مساحت و عمق کوچکی از سطح خاک خیس شود.

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با قیمت فوق العاده

انواع نوار تیپ آبیاری

 • نوار تیپ آبیاری پلاک دار
 • نوار تیپ آبیاری درز دار

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با قیمت فوق العاده

مزایای استفاده از نوار تیپ ابیاری

 1. نوار تیپ در اکثر جالیزها و زمین های که پستی و بلندی دارد بدون نیاز به تسطیح زمین استفاده میگردد.
 2. نصب نوار تیپ بسیار آسان و سریع میباشد.
 3. جنس نوار تیپ پلیمری بوده و مانع چسبیدن جلبک و رسوبات معدنی میشود.
 4. حمل و نقل آسان رول ها به دلیل سبکی که دارند.
 5. نوار تیپ مقاومت بالایی در برابر کود شیمیایی، سموم کشاورزی و اشعه uv را دارد.
 6. صرفه‌جویی قابل ملاحظه در مصرف آب
 7. استفاده از نوار تیپ باعث بازدهی زیاد محصولات میشود.
 8. نوار تیپ برای استفاده به فشار آب پایینی نیاز دارد (در حدود ۱ امسفر)
 9. امکان پهن کردن مکانیزه توسط تراکتور در ابتدای فصل زراعی
 10. جلوگیری از توسعه و رشد علف‌های هرز در سطح زمین کشاورزی

معرفی نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ بر خلاف لوله و اتصالات برنجی برای روش‌ های نوین آبیاری مانند سیستم آبیاری تحت فشار قطره ای یک جزء اصلی و اساسی می باشد. وظیفه این محصول انتقال آب به نزدیک گیاه و رساندن به ریشه تحت فشار معینی می باشد. این روزها باتوجه به اینکه مصرف آب محدود است این روش آبیاری می تواند از این لحاظ گزینه ای مقرون به صرفه باشد.
جنس اصلی این نوار تبپ ابیاری قطره ای از پلی اتیلن اصل و ساختار آن به شکل مسطح است. به گونه ای که این ساختار بعد از اینکه جریان آب داخل آن پیدا شود به شکل لوله های معمولی درمی آید و پس از آن به ساختار اولیه خود باز می گردد.

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با قیمت فوق العاده

ویژگی های نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای، در دو نوع پلاک دار و درز دار عرضه می شود که هرکدام دارای کاربرد های فراوانی می باشد. قطر این محصولات معمولا ۱۶ میلی متر است که دارای انواع ضخامت های ۱۵۰ میکرون و ۲۰۰ میکرون هستند.
فواصل خروجی آبدهی این دسته از نوار تیپ های ابیاری قطره ای به میزان ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر می باشند. به طور کلی این محصولات به علت یکنواختی بالای آبیاری، حتی برای زمین های شیب دار هم دارای قابلیت استفاده می باشد.

محاسن نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای و لوله و اتصالات تهران حتی در مناطق باد خیز هم آبیاری یکنواخت و همه جانبه ای را فراهم می کند. همچنین با عملکرد ویژه ای که دارد، از رشد علف های هرز و سایر آفات به خوبی جلوگیری خواهد کرد. این نوار تیپ های آبیاری را حتی شوری آب و خاک را به خوبی کنترل و مدیریت می کند. این محصولات در برابر کشش ، خوردگی، پوسیدگی و غیره دارای مقاومت بالایی می باشد.

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با قیمت فوق العاده

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نمایندگی های آنلاین ما در سراسر کشور عرضه کننده انواع نوار تیپ آبیاری قطره ای در انواع مدل های مختلف با تخفیف ویژه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید