فروش لوله و اتصالات آبیاری قطره ای ارزان در تهران

خرید لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي را به صورت عمده و تکی در هر سایز و قطری را با قیمت ارزان در فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا انجام دهید.
این لوله ها دارای مواد اولیه استاندارد و درجه یک هستند که کیفیت کار آبیاری عالی را تضمین می کنند.

کارایی لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي

لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي در سیستم های آبیاری کشاورزی برای زمین های کشاورزی یا گلخانه و باغ و غیره بیشتر استفاده می شود.
به گونه ای که مقدار آب مورد نیاز و آنچه محصولات کشاورزی نیاز دارند از قطره چکان های این لوله آبیاری قطره ای دریافت می کنند.
هدف از آبیاری قطره ای جلوگیری از پوسیدگی گیاهان، نهال ها یا میوه ها بدون دادن آب اضافی،  حفاظت از منابع طبیعی و تأمین حداکثر بازده با حداقل مصرف منابع با دادن مقدار لازم مواد مغذی به محصولات است.

خرید لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي

ویژگی های لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي

  • لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي دارای سایز ۱۶ میلی متر است که در میزان ضخامت های 1/2 و 1/4 میلیمتر در کلاف‌های 400 و 600 متری موجود می باشند.
  • این محصولات گزینه بسیار مناسبی در مناطق کم بارندگی می باشند.
  • لوله های آبیاری قطره ای از جنس مواد پلی اتیلن ساخته شده که در برابر تنش ها، فشار ها، کودها، درجه حرارت مقاوم می باشند.

این  لوله های مخصوص آبیاری قطره ای نصب و راه‌اندازی بسیار ساده ای دارند.

به وسیله این لوله های آبیاری می توانید به انتقال کود و سموم محصولات کشاورزی بپردازید.

این لوله های پلی اتیلن در مقابل مواد شیمیایی دوام می آورند.

در مقابل درجه دمای بالا و پایین بسیار مقاوم و ماندگار است.

این  لوله های مخصوص آبیاری قطره ای در سایز های متعدد 10، 16، 32 و 50 میلی متر موجود می باشد.

این لوله ها به هیچ عنوان مسدود نمی شوند چراکه از سطح داخلی صاف و سیقلی بهره می برند.

خرید لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي

معرفی لوله های مخصوص آبیاری قطره ای

لوله های مخصوص آبیاری قطره ای که از کاربرد های فراوانی در سیستم های آبیاری تحت فشار بهره می برد که از مرغوب ترین لوله های موجود به حساب می آید.
این لوله ها از مدل های قطره چکان دار می باشند که میزان آب مورد نیاز را با فشار بسیار پایین خارج می کند تا مستقیم به پای ریشه محصولات کشاورزی برسد.
لوله های مخصوص آبیاری قطره ای دارای انواع مختلف است که در کلاف های ۴۰۰ الی ۵۰۰ متری موجود هستند که دارای اوزان مختلف 5/10 الی 21 کیلوگرم می باشند. ابعاد اصلی این لوله های پلی اتیلن به میزان ۱۶ میلی متر است که از تحمل فشار کاری ۴ اتمسفر بهره می برد.

مزایای لوله های مخصوص آبیاری قطره ای

لوله های مخصوص آبیاری قطره ای در دو دسته درجه یک و درجه دوم موجود هستند که مدل درجه یک بی نظیر و درجه دو بسیار باکیفیت است.
این لوله های پلی اتیلن یکی از مهمترین مسائل برای به دست آوردن حداکثر بازده از محصولات کشاورزی مانند میوه، سبزی، گل و انواع گیاهانی بسیار مفید و مؤثر خواهد بود.
مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی و اشعه ماورا بنفش از مزیت های بارز این  لوله های مخصوص آبیاری قطره ای است که موجب ایجاد عمر طولانی مدت آن شده است.
در این لوله ها امکان شکستگی، خورندگی، فرسودگی و خورد شدن وجود ندارد، چراکه از خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالایی بهره مند است.

خرید لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي

خرید لوله هاي مخصوص آبياري قطره اي

در صورت تمایل به خرید ارزان قیمت این لوله هاي آبياري قطره اي در هر سایز و ضخامتی با کمترین قیمت ها با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید