خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان

خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید.

خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان

کاربرد شیر برقی هوا

شیر برقی هوا در مسیر خطوط اصلی و فرعی قرار دارد و برای قطع و وصل نمودن آب و سیالات بیشترین کاربرد و استفاده را دارد. این شیر برقی در سایز های مختلف و جنس بدنه برنز تولید شده است که مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل زیست محیطی را دارد. این قطعه توسط کنترلرهای مستحکم مانند کنترلر هانتر یا تایمرهای دیجیتال و مکانیکی، کنترل شوند.

شیر برقی هوا در کجا بیشترین استفاده را دارد؟

  •  در پروژه های آبیاری فضای سبز
  • سیستم های آبیاری قطره ای هوشمند
  • آبیاری گلخانه ها
  • خطوط انتقال آب
  • آبیاری زمین های چمن و زمین های فوتبال

خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان

معرفی بیشتر شیر برقی هوا

شیر برقی هوا یکی از محصولات پر استفاده است که عملکرد باکیفیتی دارد. همچنین در بخش اعظمی در تأسیسات و صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.
قطعات اصلی این دسته از شیر آلات حاوی کویل الکتریکی و هسته فرومغناطیس می باشد.
همچنین به وسیله جریان الکتریکی وارد شده به سلنوئید به ایجاد میدان مغناطیسی می انجامد. د نتیجه این عملکرد اعمال نیروی وارد شده و سپس جابه جایی می باشد. سپس هسته مربوطه حرکت می کند و عملکرد باز و بسته شده جریان هوا اعمال می گردد‌.

خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان

ویژگی شیر برقی هوا

شیر برقی هوا دارای ویژگی های عالی و منحصر بفردی است. به عنوان مثال سرعت عملکرد قدرتمند و بالا و تحمل فشار هوا و غیره را دارد. این دسته از شیرآلات دارای انواع متعددی است که بسته به مدل آن دارای یک ورودی و یک خروجی یا دو ورودی و دو خروجی می باشد.
هدف اصلی این شیرهای برقی کنترل میزان فشار و هوا داخل لوله ها در پروژه های متعدد می باشد. جنس ساخته شده از این شیرهای برقی هوا در چهار مدل چدن، پلاستیک، برنج و استیل طراحی شده است. همچنین به وسیله جریان برقی باز و بسته شدن باد را فراهم می کند.

خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان

عملکرد شیر برقی هوا

شیر برقی هوا جریان عبوری هوای داخل لوله ها را مدیریت و کنترل می کند. این مدل از شیر ها دارای ماربرد تنها استفاده هوا می باشد. همچنین در تعداد دهانه و سایز و قدرت نسبت به مدل های دیگر متفاوت هستند.
به طور کلی این محصولات فرمان دادن به سلینیدر، جک و دیگر قطعات و موتور های پنوماتیک را فراهم می کند. برخی از مدل های شیر برقی هوا شکستن فشار در مسیر لوله ها را فراهم می کنند. همچنین نصب و راه اندازی آسانی دارند و نیازی به دستگاه های سنگین ندارند. همچنین تحمل فشار های مختلفی را دارند.

خرید شیر برقی هوا با قیمت ارزان

خرید شیر برقی هوا

برای خرید شیر برقی هوا با ارزان ترین قیمت بازار می توانید از طریق شماره های درج شده د وب سایت و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را سفارش و تهیه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید