بازار اب پاش برنجی ویر

بازار فروش آب پاش پروت امروزه توانسته است که با توجه به نیاز کشاورزان به این محصول ،از وضعیت و فروش بسیار خوبی بر خوردار باشد. افراد زیادی این محصول را به صورت عمده خریداری می نمایند و آن را با قیمت خرده به فروش میرسانند. بازار فروش آب پاش پروت  از وضعیت  خوبی برخوردار بوده است و توانسته است که از طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند که این امر بسیار خوشایند میباشد.

معرفی آبپاش پروت :

اب پاش چیست ؟ آب پاش ها وسیله های می باشند که کشاورزان با آن محصولات خود را آب یاری می کنند و مواد به کار رفته در این آب پاش شامل برنج و پلی امید سخت میباشد که آن را تبدیل به یک آب پاش محکم  ، بادوام و مقاوم در برابر  خوردگی  ها ی شدید کرده است.
آب پاش های پروت  بیشتر برای  آبیاری فضای سبز و زمین های ورزشی مورد استفاده قرار می گردند که در سایز ۱۲/۱ اینج موجود می باشد. و فشار کار کرد این محصول سه تا هفت بار است و شعاع پا شش نوزده تا سی و شش متر است.

سرعت چرخش بالایی دارد و همچنین آب پاش تنظیم شونده دارای دو نازل و تمام دور دارای سه نازل و دارای نازل های مختلف از سایز هفت تا هفده و نیم میباشد و همچنین باید گفت که تولید کننده گان زیادی این آب پاش را تولید می کنند که آن را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به فروش میرسانند.

 

آب پاش پروت

 

دو نوع اب پاش تنظیمی پروت عبارتند از :

  • اب پاش پروت با شیر برقی
  • اب پاش پروت  بدون شیر برقی

فروشگاه بهترین انواع آبپاش آبیاری ارزان

شرح آب پاش پروت :

آب پاش پروت از سری دسته لوازم کاربردی سیستم های آبیاری تحت فشار بارانی است که عملکرد مناسبی دارد. این محصول از قطعات تشکیل دهنده باکیفیت و مرغوبی تشکیل شده است که دارای استحکام بالایی می باشد.
همچنین دارای عملکرد قابل اطمینانی است که موجب انتشار آب به صورت یکنواخت بر روی زمین های کشاورزی و زراعی می شود. این امر نه تنها بازده و ابیاری بالایی دارد، بلکه از هدر رفتن آب به صورت قابل توجهی جلوگیری می کند.
لازم به ذکر است بدانید انواع این آبپاش های پروت به سه دسته اصلی اعم‌‌ از آبپاش پروت ZB22، آبپاش پروت ZK30 و آبپاش پروت ZM22 تقسیم می شود که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

بازار فروش آب پاش پروت

مشخصات آبپاش پروت مدل ZB22 :

آبپاش پروت مدل ZB22، از جنس بدنه برنجی مرغوب تشکیل شده است که در دو مدل تمام دور و تنظیمی موجود می باشد.
این محصول توسط شرکت معروف آلمانی ساخته شده است که متناسب زمین های کوچک مانند باغچه ها، فضای سبز و‌پارک و غیره می باشد. چراکه از شعاع پاشش آب به میزان ۱۴.۵ متر الی ۱۷.۸ متر بهره می برد.
تحمل فشار کاری در این مدل آبپاش پروت مدل ZB22، به میزان ۲.۵ بار الی ۴.۵ بار می باشد. میزان دبی مخصوص این ابپاش ابیاری بارانی دارای 0.99 تا 3.82 متر مکعب در ساعت است.

ویژگی های آبپاش پروت مدل ZK30  :

آبپاش پروت ZK30 از مدل های محبوب و کاربردی است که از جنس بدنه مقاوم و باکیفیت تشکیل شده است تا مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول دارایی محل اتصال ۱ اینچ‌ نر است که به سادگی امکان پذیر می باشد.
این ابپاش ابیاری بارانی پروت از قابلیت پرتاب شعاع اب به میزان ۱۹.۸ متر الی ۲۷.۵ متر بهره می برد که مدل مناسبی برای متراژ زمین های متوسط می باشد.

بازار فروش آب پاش پروت

بازار فروش آب پاش پروت :

آب پاش پروت در ارزان ترین قیمت ها به صورت عمده و خرده تنها و تنها از طریق نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا پیدا کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

منبع : http://abyario.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید